Strona główna » Balony » Balony Airwalker

Balony Airwalker

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Oryginalna dekoracja z balonów airwalker

Szukasz czegoś niebanalnego do dekoracji?

U nas znajdziesz oryginalne balony foliowe typu airwalker, są to duże balony które po nadmuchaniu powietrzem można ustawić na podłodze, a po ich delikatnym pchnięciu lub pociągnięciu balon sprawia wrażenie spacerującego. Balony są obciążone specjalnymi ciężarkami, dzięki czemu same chodzą. Duży balon z ulubionym bohaterem z bajki lub filmu np. Chase z Psiego Patrolu lub Kylo Ren z sagi Gwiezdne Wojny będzie niesamowitym elementem wystroju lub do zabawy. 
Takie chodzące balony można również wykorzystać do dekoracji wiszącej, po napełnieniu helem gigantyczny balon unosi się w powietrzu tworząc niesamowity efekt.

Balony airwalker to coś więcej niż tylko balon, to super zabawa dla dzieci z ulubionym bohaterem z bajki. Chodzący balon zajmie czas na długo, a dzieci będą zachwycone taką formą zabawy. Balony od zawsze cieszą się ogromną popularnością i nawet w natłoku wielu zabawek dostępnych w sklepach, ciągle wywołują zainteresowanie i radość podczas zabawy. Air walker to odpowiedź na rosnące oczekiwania dzieci, to już nie zwykły balon, ale coś zupełnie wyjątkowego.