Strona główna » Balony z helem i nie tylko » Balony z helem w Głownie, Łowiczu i Łodzi.
Kategorie
Kontakt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Balony z helem w Głownie, Łowiczu i Łodzi.

Autor: ola Data dodania: 29-06-2022


Balony z helem. Gdzie kupić w Głownie, Brzezinach, Łowiczu i Łodzi?

Często zadajcie sobie Państwo pytanie, gdzie kupić balony z helem w najbliższej okolicy? Zazwyczaj tego typu pytania pojawiają się w dniu urodzin, ślubu, walentynek, lub jubileuszu. Czasami spotykacie przepiękne balonowe dekoracje wizytując u znajomych lub podczas składania życzeń nowożeńcom (tutaj organizujemy również balonowe pudło niespodziankę o którym piszemy w innym artykule) i w ten sposób zaczyna działać poczta pantoflowa lub w nowoczesnym języku marketing szeptany.
Wielu naszych klientów trafia do naszej balonowej pracowni właśnie skierowanych przez swoich znajomych, oglądając firmowy profil instagramowy lub obserwując nasz fanpage na facebook.
Sklep NaszeParty.pl mieści się w znanym od lat, ciągu handlowym na parterze bloku w Głownie przy ulicy Swoboda 6, tuż przy zalewie Mrożyczka, pomiędzy sławnym Kefirkiem a "Szwalnią" 
W niedługim czasie otworzymy nową siedzibę firmy Petri która jest właścicielem marki NaszeParty.pl w Głownie przy ulicy Bielawska 49.
Oprócz artykułów imprezowych, naszą specjalizacją jest kreatywne tworzenie dekoracji balonowych.
Naszymi klientami którzy czerpią radość z "balonowych kreacji" oprócz Głowinian są również sąsiedzi z ościennych miast i wiosek.
Mamy stałych klientów z Łodzi, Strykowa, Brzezin, Łowicza, Domaniewic.
Świadczymy również usługi wykonywania dekoracji w miejscu wskazanym przez klientów jak również dowóz gotowych dekoracji pod wskazany adres. Balony z helem jak również te napełnione powietrzem, w różnych formach, stanowią bardzo istotny element nie tylko w podczas urodzin, komunii czy ślubów, ale również rocznic, jubileuszy firm, szerokopojętej reklamy, wystroju wnętrz. Jesteśmy obecni na branżowych targach jak i podczas otwierania nowych siedzib firm lub sklepów. Jeśli masz w sobie żyłkę osoby kreatywnej i będziesz chciał tworzyć balonowe dekoracje we własnym zakresie, nasi pracownicy doradzą i podzielą się swoją wiedzą zdobytą na szkoleniach oraz podczas tworzenia własnych autorskich projektów. Życie jest zbyt krótkie aby się nudzić zatem do zobaczenia w sklepie naszeparty.
 
sklep naszeparty balony z helem głowno

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Balony z helem i nie tylko
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu