Strona główna » Balony » Balony na powietrze

Balony na powietrze

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Balony foliowe i lateksowe do dmuchania powietrzem

Należy pamiętać, że każdy balon niezależnie czy jest foliowy czy lateksowy może być napełniony powietrzem, oczywiście wtedy taki balon nie unosi się w powietrzu tak jak ma to miejsce przy balonach nadmuchanych helem. Aby ułatwić wybór balonów, zwłaszcza gdy szukamy balonów do umieszczenia na patyczkach stworzyliśmy kategorię 
Balony na powietrze

Jak napompować balon foliowy powietrzem

Mamy tu szeroki wybór balonów, z reguły małych rozmiarów, które można dmuchać tylko powietrzem. Są to balony foliowe i lateksowe w różnych kolorach, kształtach i wymiarach. Takie balony nadmuchasz małą pompką ręczną lub siła swoich płuc. Z powodzeniem balony będą stanowić świetną dekorację po ich zawieszeniu, przyklejeniu lub umieszczeniu na patyczku z koszyczkiem. Dekoracja idealne na twoją imprezę! 

Balony foliowe wykonane z metalizowanej, błyszczącej folii coraz częściej zastępują tradycyjne o owalnym kształcie balony gumowe. Różnorodność kształtów i form sprawia, że coraz więcej osób chętnie po nie sięga i wykorzystuje do dekoracji na różne okazję. Producenci często zaskakują nowymi pomysłami i kreują zupełnie nowy wymiar balonów. Nie ograniczaj się i sięgaj po nowości, eksperymentuj i zaskakuj.