Strona główna » Balony » Balony lateksowe

Balony lateksowe

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Balony lateksowe są uniwersalnym materiałem do dekoracji, występują w różnych wersjach kolorystycznych i wielkościach. Dużą zaletą balonów gumowych jest możliwość wyboru spośród balonów gładkich i z dowolnym nadrukiem. To gwarantuje ich uniwersalne zastosowanie praktycznie przy każdej okazji. Dodatkowo balony lateksowe mogą mieć różnorodne kształty, zabawne balony dżdżownice czy balony zwierzątka, a także balony serca idealne na Walentynki czy dekorację ślubu lub przyjęcia komunijnego.

Balony lateksowe z helem

Ogromną zaletą balonów lateksowych jest możliwość napełniania ich helem, dzięki czemu unoszą się w powietrzu. Najlepsze do celu są balony o średnicy co najmniej 20 cm, ale najbardziej okazale wyglądają balony giganty o średnicy od 50 do 120 cm. Z balonów gumowych nadmuchanych helem można stworzyć efektowne bukiety do dekoracji sali lub pleneru. Dzięki bogatej ofercie kolorystycznej i wzorniczej stworzone dekoracje są unikalne i niepowtarzalne, a co za tym idzie łatwo dopasować je do okazji. 

Balony lateksowe z nadrukiem

Balony lateksowe mogą mieć dowolny nadruk, łącznie z grafiką czy zdjęciem spersonalizowaną. Wiele balonów z nadrukiem z postaciami z ulubionych bajek dzieci będzie idealną dekoracją na urodziny oraz do zabawy. Przyjęcie urodzinowe z sympatyczną lokomotywą Tomkiem lub księżniczką Zosią to prawdziwa frajda dla najmłodszych. Balony lateksowe Psi Patrol z dzielnymi pieskami ratownikami uwielbiają i chłopcy i dziewczynki. Oczywiście nadruk może być zupełnie uniwersalny na przykład gwiazdki, serduszka, kwiatki czy samochodziki lub kierowany na specjalną okazję np. na Chrzest Święty, I Komunię Świętą, Ślub czy urodziny. Bardzo popularne są balony z nadrukiem konfetti, najczęściej na transparentnych balonach. To doskonała alternatywa dla balonów z konfetti. Balony lateksowe przezroczyste można wykorzystać do stworzenia własnych balonów z konfetti, wystarczy bowiem umieścić wybrane konfetti wewnątrz balonu lub same balony nadmuchane helem ozdobić dekoracyjną wstążką lub kwiatami.

W naszym sklepie oferujemy tylko produkty najwyższej jakości z 100% elastycznego lateksu renomowanych światowych producentów między innymi firmy Amscan, Gemar, czy Qualatex. Z takich produktów korzystają profesjonalni dekoratorzy na całym świecie.