Strona główna » Pomysł na prezent » Zabawne gadżety

Zabawne gadżety

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Dostępność

Zabawne gadżety na każdą okazję

W tej kategorii znajdziesz mnóstwo pomysłów na śmieszne prezenty i upominki na każdą okazję na przykład Wieczór Panieński, Wieczór Kawalerski, Urodziny, Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzny, Dzień Kobiet, 
Posiadamy w ofercie mnóstwo gadżetów idealnie pasujących na oryginalne prezenty z różnych okazji. Mnóstwo zaskakujących, a co ważniejsze gadżetów z poczuciem humoru, niektóre tylko dla dorosłych. Otrzymując taki upominek nie sposób się nie zaśmiać, łzy radości popłyną strumieniem. Dobry humor gwarantowany. 
Niejedna okazja aż prosi się o śmieszny prezent z odrobiną humoru, ale i bez okazji miło jest podarować komuś taki niepowtarzalny gadżecik. Prezenty z jajem to jest to!
Oferujemy super gry na imprezę do piwka czy wódeczki lub z gadżety z podtekstem erotycznym - udana zabawa zagwarantowana na każdej imprezie. 

Śmieszne prezenty z okazji przejścia na emeryturę

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się zabawne prezenty dla osób, które przechodzą na emeryturę. Koleżanki i koledzy chcą pożegnać i podziękować za często wieloletnią współpracę w zabawny sposób wybierając upominki z przymrużeniem oka i poczuciem humoru. Na emeryturę odchodzą ludzie, którzy pracowali za czasów komuny i śmieszne prezenty z prl wywołują u nich uśmiech na samo wspomnienie tamtych wcale nie tak odległych czasów. Zabawne gadżety do domu będą dobre i dla mężczyzn i dla kobiet, a postawione lub używane będą przywoływać miłe wspomnienia z czasów pracy w zgranym zespole. Kubki lub kieliszki są świetnym pomysłem, zwłaszcza z małą "wkładką". Podobnie karafki czy piersiówki z zawartością są mile widziane. Pożegnaj kolegę lub koleżankę unikalnym gadżetem wywołując salwy śmiechu. A może fartuszek, rękawica kuchenna i obowiązkowo kartka z podpisami wszystkich współpracowników. Bo przecież emerytura to nie koniec a początek beztroskiego życia, w końcu emeryt już nic nie musi, może w końcu wykorzystać czas na swoje pasje i wypoczynek.

Śmieszne prezenty do 10 zł

Często szukamy drobiazgów dla najbliższych, czegoś tańszego dla rozbawienia koleżanki, przyjaciółki, kolegi. Warto wtedy rozejrzeć się za zabawnym gadżetem w cenie do 10 zł. Takich drobnych upominków jest bardzo duży wybór. Śmieszne kartki, figurki, kieliszki, kubki, breloczki, które rozbawią twoich znajomych. Nie trzeba wydawać fortuny aby sprawić komuś radość i wywołać uśmiech, wystarczy drobiazg oczywiście odpowiednio dobrany do okazji i osobowości. Zabawne prezenty dla chłopaka lub mężczyzny w dniu ich święta, zwłaszcza w szkole lub pracy nie mogą kosztować zbyt dużo, ale w kwocie do 10 zł można znaleźć wiele odpowiednich upominków z poczuciem humoru.

Zabawne prezenty dla niej i dla niego

Zbliżają się urodziny twojej sympatii i chcesz sprawić jej lub jemu jakiś śmieszny prezent z tej okazji? Oczywiście to super pomysł, a w naszym sklepie znajdziesz wiele takich propozycji. Dla żony możesz wybrać Fartuszek dla Żony a dla męża Fartuszek dla Męża. Kubek dla Super Babki lub Kufel treningowy to równie ciekawy zestaw dla pary.