Strona główna » Imprezy » Urodziny dla dorosłych

Urodziny dla dorosłych


Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dorosłych


Niedługo Twoje święto, okrągłe urodziny z okazji  właśnie z tej okazji proponujemy akcesoria imprezowe do dekoracji, nakrycia stołów, gadżety urodzinowe, jednym słowem wszystko aby impreza była udana i niezapomniana. Specjalne dekoracje na salę, do domu lub ogrodu podkreślające charakter okazji. Naczynia jednorazowe, które łatwo sprzątnąć a do tego wszystkiego również obrusy, serwetki, czapeczki, trąbki i wiele innych. Gadżety można wykorzystać nie tylko na swoich urodzinach, ale również jako prezent dla znajomych.

Oczywiście nie tylko te okrągłe urodziny możesz świętować, w tym dziale znajdziesz również uniwersalne dekoracje na każdą okazję. Balonowe dekoracje można zrobić samemu mając do dyspozycji balony lateksowe i foliowe znajdujące się w naszej ofercie. Również nieodzownym dodatkiem na każdych urodzinach są świeczki i fontanny na urodzinowy tort. Bogaty wybór świeczek w formie cyfr w różnych wzorach i rozmiarach pasujących do każdego tortu i małego i dużego.

Toast dla jubilata i podanie tortu wcale nie musi być nudne i banalne, aby wywołać spektakularny efekt spadającego deszczu konfetti wystarczy użyć tub pneumatycznych z dowolnym konfetti.