Talerzyki

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Organizujesz roczek swojej córeczki lub synka i szukasz pomysłu na temat przewodni?

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko talerzyki, ale wszystko co niezbędne do urządzenia udanego przyjęcia z okazji pierwszych urodzin dziecka. Papierowe lub plastikowe talerzyki z motywami z ulubionych bajek dla dziewczynek to absolutny hit na przyjęciach urodzinowych. Bajkowe, kolorowe talerzyki w różnych kształtach - okrągłe, kwadratowe, owalne oraz w fantazyjnych tematycznych wzorach, małe i duże znajdziesz w naszej ofercie. Talerze jednorazowe są doskonałe do serwowania urodzinowych smakołyków, zimnych i ciepłych przekąsek, ciasta czy kolorowych kanapeczek. Mniejsze talerzyki będą idealne na kawałek urodzinowego tortu czy deser.
Oferujemy produkty wysokiej jakości, przeznaczone do kontaktu z żywnością, jednorazowe naczynia są wykonane z grubego papieru, dzięki czemu nie przesiąkają. Wysoka jakość amerykańskiej marki Amscan. Talerzyki dostępne również w wersji ekologicznej, biodegradowalne z trzciny cukrowej.
Talerzyki w wybranych wzorach z postaciami z bajek to tylko część z naszej bogatej oferty, a oprócz bohaterów z bajek oferujemy szereg naczyń z motywem 1 urodzin. Poza atrakcyjnym wyglądem, naczynia jednorazowe ułatwiają sprzątanie po udanej zabawie i pozwalają na organizację imprezy niemalże w każdym miejscu. Dodatkowo cena oferowanych produktów jest bardzo korzystna i zachęcająca, a wszystko zakupisz w łatwy sposób bez wychodzenia z domu.