Talerzyki

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Talerzyki na każdą okazję

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko talerzyki, ale wszystko co niezbędne do urządzenia udanego przyjęcia urodzinowego oraz każdej innej okazji. Naczynia jednorazowe są idealne na różne okazje dla dzieci i dorosłych, niezależnie czy chcesz podać tylko tort czy inne dania serwowane na imprezie. Chrzest, wieczór panieński czy kawalerski, Baby Shower, Studniówka czy inna okazja jest doskonała, aby wykorzystać nasze produkty. Papierowe lub plastikowe, kolorowe talerzyki w różnych kształtach - okrągłe, kwadratowe, owalne oraz w fantazyjnych tematycznych wzorach, małe i duże znajdziesz w naszej ofercie. Talerze jednorazowe są doskonałe do serwowania zimnych i ciepłych przekąsek, gotowych dań, ciasta czy kanapek. Mniejsze talerzyki będą idealne na kawałek urodzinowego tortu, sałatkę czy deser.
Oferujemy produkty wysokiej jakości, przeznaczone do kontaktu z żywnością, jednorazowe naczynia są wykonane z grubego papieru, dzięki czemu nie przesiąkają. Wysoka jakość amerykańskiej marki Amscan. Talerzyki dostępne również w wersji ekologicznej, biodegradowalne z trzciny cukrowej.
Talerzyki w wybranych wzorach np. w kropki, jednokolorowe, hawajskie to tylko część z naszej bogatej oferty, oferujemy szereg uniwersalnych tematów. Poza atrakcyjnym wyglądem, naczynia jednorazowe ułatwiają sprzątanie po udanej zabawie i pozwalają na organizację imprezy niemalże w każdym miejscu. Dodatkowo cena oferowanych produktów jest bardzo korzystna i zachęcająca, a wszystko zakupisz w łatwy sposób bez wychodzenia z domu.