Opinia o produkcie Strój na jasełka dla dziewczynki Aniołek 4/6 lat
Data napisania recenzji: 05-12-2019
Opinia o produkcie: Przebranie się sprawdziło, dobrze wykonane, ładny materiał, miły w dotyku. Istotne jest to że posiada aureole i skrzydła anioła. Polecam produkt i sprzedawcę.
Autor recenzji: Sylwia
Ocena produktu:
Średnia ocena (5/5):
Wszystkich recenzji produktu: 1
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.
