Strona główna » Pomysł na prezent » Medale, odznaki, kotyliony

Medale, odznaki, kotyliony

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Brakuje ci pomysłu na prezent lub wyróżnienie kogoś bliskiego, szefa, mamy, dziadka?

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór prezentów i prezencików na różne okazje. Jak najlepiej okazać drugiej osobie nasz szacunek i uznanie? Nic prostszego jak podarować złoty medal, nie olimpijski oczywiście, ale dla nas taka osoba jest wygranym. Podaruj uznaniowe z napisami Medal Super Szef, Medal Super Tata, Medal Super Mama, Medal Super Babcia czy Medal Super Dziadek, okazji nie brakuje. Co roku obchodzimy ich święta Dzień Matki i Ojca, Dzień Babci i Dziadka, ale nie tylko przy takich wyjątkowych okazjach możesz kogoś obdarować. Bo przecież możesz docenić mamę za pomoc w ważnej sprawie, lub dziadkowi za dobrą radę. Można tak bez końca, bo przecież chcemy aby nasi bliscy wiedzieli jak bardzo ważni są w naszych oczach. 

A może wybierasz się na urodziny i potrzebujesz gustownego dodatku do prezentu?

Złoty medal W dniu urodzin będzie idealny w każdym wieku, a jeśli jubilat obchodzi okrągłe urodziny wtedy można wybrać z napisem na przykład 40 Jesteś Super lub 50 Jesteś Super. Można dobrać również kotylion do przypięcia do dumnej piersi. Tu również nie brakuje wyboru od zupełnie uniwersalnych do dedykowanych na specjalne okazje.
Przyszła mama na przyjęciu Baby Shower może otrzymać kotylion Będę Mamą, co na pewno wzruszy ją do łez. Podobnie przyszła panna młoda na swoim wieczorze panieńskim będzie się wyróżniać z kotylionem Wieczór Panieński.
Medale, kotyliony, odznaki dobieraj na wybraną okazję, wybieraj a bogatego asortymentu i wzbudzaj radość oraz uznanie. Okazji nie brakuje, urodziny, wieczory panieńskie, Dzień Szefa i inne. 
Dzieci na swoich urodzinach także mogą zostać wyróżnione kotylionem ze swoim wiekiem, będzie to dla nich miłą pamiątką po udanej zabawie. Podobnie na imprezie z okazji ukończenia 18 lat jubilat powinien zostać wyróżniony taką odznaką.