Strona główna » Imprezy » Komunia

Komunia

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Dekoracje na Komunię Świętą

Pierwsza Komunia to bardzo wyjątkowa chwila dla młodego człowieka. Nasza firma oraz dystrybutorzy mają przyjemność zaproponować Państwu niecodzienne i wyjątkowe dekoracje na przyjęcie komunijne oraz do kościoła. Specjalnie na przypadający okres komunijny przygotowaliśmy szeroką gamę produktów które pomogą w stworzeniu niespotykanej atmosfery w trakcie rodzinnego spotkania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. zaproszenia, karty z życzeniami, girlandy, topery do tortów, balony, piękne dekoracje stołu oraz dodatki komunijne. Oferowane produkty zostały zaprojektowane z bezpiecznych i dobrej jakości materiałów.  Jakość idąca w parze z ceną pozwolą Państwu cieszyć się tą wyjątkową chwilą z najbliższymi, a nasze dekoracje sprawią że dzień pierwszej komunii świętej pozostanie w Państwa pamięci na długo.

Oferujemy również niezwykle popularną i efektowną usługę wypuszczania balonów z helem pod kościołem. Przebieg momentu wypuszczania ustalany jest z fotografem, który uwieczni ten symboliczny moment na fotografii oraz na wideofilmie. Dzieci komunijne wraz z księżmi oraz katechetami stają do wspólnego zbiorowego zdjęcia trzymając białe balony wypełnione helem w kształcie serca. Po wykonaniu pamiątkowych fotografii wszyscy jednocześnie wypuszczają balony które unoszą się wysoko ku niebu. Każdy z uczestników Komunii św. może pomyśleć swoje własne życzenie. Na zdjęciach pozostają upamiętnione miłe chwile do których możemy wracać po latach.