Strona główna » Pomysł na prezent » Kartki i karnety okolicznościowe

Kartki i karnety okolicznościowe

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Dostępność

Kartka okolicznościowa to sprawdzony sposób na złożenie życzeń na każdą okazję. Mimo, iż coraz częściej życzenia wysyłamy w formie sms lub poprzez social media to jednak nic nie zastąpi tradycyjnej kartki wręczonej osobiście lub drogą pocztową. Przesyłanie kartek tradycyjną pocztą to już tradycja, która nie powinna nigdy zniknąć. Nie rezygnujmy z wyjątkowego uroku takiej formy życzeń. Jest to niesamowicie miły gest i obdarowana osoba może poczuć się wyjątkowo. Możesz wybierać z szerokiej gamy karnetów, wybierz klasyczne Kartki Okolicznościowe lub Humorystyczne Kartki dedykowane na różne okazje. Wyjątkowe i oryginalne kartki i karnety z naszej oferty podkreślą każdy wyjątkowy dzień. Sprawisz swoim bliskim wiele radości wybierając właśnie taka formę złożenia życzeń lub gratulacji.
Karnety na różne okoliczności będą miłym dodatkiem do prezentu i pamiątką na długi czas. Uroczystości na które takie kartki mogą być wręczane jest bardzo dużo, a najbardziej popularną jest oczywiście impreza urodzinowa. Kartki urodzinowe są dostosowane do każdego wieku jubilata lub jubilatki, dla małych i dużych. Możesz podarować ją komuś bardzo bliskiemu, a wtedy znając gust i poczucie humoru danej osoby wybierasz te karnety, które wywołają salwy śmiechu i łzy radości, a dla osób bardziej oficjalnych wybierz klasyczne, eleganckie karnety. Zwłaszcza okrągłe urodziny cieszą się dużym zainteresowaniem, karnety na 20, 30, 40 czy 50 urodziny są wyjątkowe. 
Ale oprócz urodzin dzieci i dorosłych mamy jeszcze szereg okazji, na które możemy wykorzystać kartki. Bo któż wyobraża sobie podarek ślubny czy na I komunię świętą lub chrzest bez odpowiednio dobranej kartki? Oczywiście tutaj również można wybrać coś oryginalnego lub klasycznego. Kartki okolicznościowe do chrztu stanowią miłą pamiątkę przyjęcia tego sakramentu.

Nie możemy zapominać o bardzo ważnym święcie wszystkich zakochanych, kartki na Walentynki to bardzo rozbudowana kategoria. Wyrażone w taki sposób uczucie miłości jest czymś unikalnym. 
Wiele okazji w ciągu roku nie obędzie się bez kartki okolicznościowej, bo przecież co możemy podarować swojej mamie, tacie, babci, dziadkowi w dniu ich święta? Bez wątpienia Kartka okolicznościowa na Dzień Dziadka, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień, Babci to najmilsza forma prezentu dla naszych ukochanych.

Jak wykonać kartkę okolicznościową?

Kartki okolicznościowe bez tekstu pozwolą na wykorzystanie wyobraźni i swoich inspiracji, możesz wpisać tekst lub zamieścić własnoręczny rysunek. Jak zrobić kartkę okolicznościową na urodziny? Kartki urodzinowe mogę mieć wpisany tekst po którym może się tylko podpisać lub dopisać coś od siebie. 

W naszym codziennym życiu nie brakuje sytuacji, w których towarzyszą nam kartki okolicznościowe, a my chętnie właśnie w taki sposób wyrażamy swoje uczucia, życzenia czy gratulacje. Nie zapominajmy o tak prostej, a jednocześnie oryginalnej formie jak kartki okolicznościowe. I nie ważne czy zostaną podarowane osobiście czy listonosz doręczy kartkę do adresata, radość osób obdarowanych będzie na pewno ogromna. To taki niewielki gest, ale może wywołać bardzo wiele pozytywnych emocji. Również kartka podarowana ot tak, po prostu bez specjalnej okazji będzie szczególnie urocza.

Kartki okolicznościowe z okazji przejścia na emeryturę

Twoi znajomi coraz częściej przechodzą na emeryturę i szukasz dla nich oryginalnych i często zabawnych gadżetów. Zabawna kartka będzie idealna na taką właśnie okazję. Życie na emeryturze może być równie interesujące, a świętowanie tego momentu w życiu jest ważną okazją. 

Kartka okolicznościowa z okazji narodzin dziecka

Twoja koleżanka urodziła synka, a twoja siostra spodziewa się córeczki, a ty chcesz pogratulować powiększenia się rodziny? Szukasz prostej formy przekazania ciepłych uczuć i radości, którą czujesz? Podarowanie lub wysłanie kartki z tej okazji z gratulacjami dla świeżo upieczonych rodziców będzie doskonałym pomysłem. Niezobowiązujący miły i prosty gest, który przekazuje tak wiele. Karnet z okazji narodzin synka lub karnet z okazji narodzin córeczki znajdziesz w naszej ofercie.