Strona główna » Imprezy » Impreza tematyczna dla dzieci

Impreza tematyczna dla dzieci


Urodziny z ulubionymi bohaterami z bajek

Urodziny dziecka, spotkanie ze znajomymi, imprezy tematyczne, tematyczny dzień w szkole lub przedszkolu może być wspaniałą okazją do skorzystania z szerokiej oferty naszego sklepu naszeparty.pl
Dzieci uwielbiają bajki i mają swoich ulubionych bohaterów lub bohaterki, chłopcy chcieliby być jak dzielny Strażak Sam, zaradny jak Bob Budowniczy, bohaterski jak pieski z Psiego Patrolu lub zostać super bohaterem jak Spiderman, Kapitan Ameryka czy Iron Man. A dziewczynki chciałyby poczuć się jak księżniczki z bajek Królewna Śnieżka, Roszpunka, Bella, Arielka, księżniczka Zosia lub czarować jak Elsa z Krainy Lodu.
Spełnij marzenia swoich dzieci organizując im wymarzone urodziny, znajdziesz u nas wszystko co będzie ci potrzebne. Zacznij od stołu na który możesz wybrać bajkowy obrus, talerzyki, kubeczki, serwetki a do tego słomki i kolorowe konfetti. Na każdej bajkowej imprezie nie może zabraknąć dekoracji, polecamy balony z nadrukami z bajek oraz girlandy, rozetki i świderki.
A może zamiast bajki tematem przewodnim będzie inny temat?
Nic prostszego, możesz w sklepie naszeparty.pl znaleźć dodatki na imprezę piracką, w stylu hawajskim lub party piłkarskie. A może tematyka zwierzątek z farmy lub safari lub chcesz się przenieść prosto na Dziki Zachód? Wybieraj, kompletuj i niech twoje dziecko spełnia swoje marzenia. Oprócz gadżetów i dodatków oferujemy również stroje i przebrania tematyczne.