Strona główna » Balony » Balony z konfetti

Balony z konfetti

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Jak naelektryzować balon z konfetti

Balony z konfetti wewnątrz balonu to ostatnio najnowszy hit dekoracyjny w balonowym świecie, ale jak zrobić aby taki balon wyglądał efektownie po napełnieniu helem lub powietrzem? Jest kilka sztuczek aby taki balonik wyglądał pięknie i stanowił niepowtarzalną ozdobę każdej imprezy. Po umieszczeniu w balonie wybranego konfetti, nadmuchaniu powietrzem lub helem i zawiązaniu końcówki potrzyj balon delikatnie ściereczką, która łatwo się elektryzuje, dobra będzie taka z poliestru. Konfetti znajdujące się w środku oblepi od wewnątrz ścianki balonu i w ten sposób będzie się świetnie prezentować. Niestety taki zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas, ponieważ naelektryzowany balon z czasem traci takie właściwości i wtedy konfetti zaczyna opadać na dno balonu.

Jak napompować balony z konfetti 

Balony z konfetti to oryginalna dekoracja na każdą okazję. Aby taka dekoracja pięknie się prezentowała należy balon nadmuchać powietrzem lub helem. W tym celu konfetti w środku zgromadzić w jednym miejscu, najdalej od końcówki tak aby nie przeszkadzało podczas dmuchania i dopiero następnie za pomocą pompki delikatnie napełnić powietrzem lub helem, po czym zawiązać końcówkę. I balon gotowy do użycia! Oczywiście balony napełnione helem będą się unosić w powietrzu i można je wykorzystać do stworzenia balonowego bukietu, natomiast balony z powietrzem za pomocą wstążki zawiesić. Balony z helem i konfetti wyglądają najbardziej okazale.

Jak zrobić balony z konfetti

Większość balonów z konfetti to gotowe zestawy, czasem konfetti jest już umieszczone w środku i trzeba tylko taki balon nadmuchać lub konfetti jest w zestawie i przez specjalny lejek należy je wrzucić do środka. Ale balon z konfetti możesz wykonać samodzielnie. Najlepszy do tego celu będzie balon lateksowy przezroczysty, ponieważ w takim balonie najlepiej prezentuje się konfetti. Konfetti można zakupić osobno, pamiętając, że im większy balon tym cięższe konfetti można wrzucić do środka. Do wyboru są klasyczne konfetti - okrągłe kółeczka z bibuły lub foliowe lub w kształcie serduszek, gwiazdek i innych kształtów czy napisów. W ten sposób stworzysz niespotykane dekorację.