Strona główna » Balony » Balony litery

Balony litery

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Super balony litery na każdą okazję

Oferujemy balony foliowe w kształcie liter w różnych kolorach, z których ułożysz dowolny napis, wyraz, życzenia dla jubilata, solenizanta czy pary młodej. Literki mają różne wysokości, wszystkie wielkości można nadmuchać powietrzem, natomiast duże balony nadają się do napełniania helem. Takie balony z helem unoszą się w powietrzu tworząc zaskakujące dekoracje na każdą okazję. Nasze balony są najwyższej jakości wykonane z folii wysokogatunkowej, niefarbującej, produkcji renomowanych światowych marek. Balony litery dają wiele możliwości dekoracyjnych, nadmuchane powietrzem mogą być zawieszone, przyklejone do dowolnej powierzchni lub na patyczkach. Nadmuchane helem dają jeszcze większe możliwości zdobienia sali czy pleneru. 

Jak napompować balony litery

Balony foliowe litery posiadają zawory samozamykające, które po nadmuchaniu helem lub powietrzem zamykają się samoczynnie. Dodatkowo można zawiązać wstążkę ozdobną, która utrzyma balony na pożądanej wysokości. Balony litery z helem tworzą niepowtarzalne dekoracje personalizowane, dodatkowo łącząc je z balonami cyframi tworzysz jedyne w swoim rodzaju napisy. Możesz dobrać odpowiedni kolor balonów na przykład niebieskie na chrzest chłopca, złote na I Komunię Świętą czy srebrne na przyjęcie ślubne. 

Balony litery na hel

Dużą zaletą balonów w kształcie liter jest ich możliwość nadmuchania helem, wtedy bowiem unoszą się w powietrzu. W taki sposób łatwo skomponować dekorację na roczek dziewczynki lub chłopca, Baby Shower, przyjęcie z okazji 18 urodzin, wieczory panieńskie czy dowolne urodziny dla dzieci i dorosłych. Balony z helem tworzą urodzinowe dekoracje na urodziny w każdym wieku. Częstą praktyką jest łączenia cyfr z literkami tworzącymi imię jubilata. To taki miły dodatek do dekoracji urodzinowej albo prezent od najbliższych.